Tuzla Kurye

Tuzlak Motorlu Kurye
Tuzlak motorlu kurye hizmetimizin çallıkışma saatleri için sizlere bu kırmızda veri vereceğiz. Gerçekte kurye dalünde çkırmızıışma saatlerinin önemli bulunduğunu söyleyebiliriz. Çünkü gönderisi olan müşterilerin çokları çalışma saatlerini karıştırabiliyor evet da tam olarak çkızılışma saatleri karşı bir fikirleri namevcut.
Tuzla Motorlu Kurye Çhileışma Saatleri
İstanbul’un diğer semtlerinde olduğu kabilinden Memleha semtinde bile vardiyalı sistemle çkırmızıışıyoruz. Pera Kurye firması namına özel olarak kurduğu sistemle, personelin verimini de fikren, her iş kolu dâhilin sınırlı bir süre belirliyor ve bu sürelere bakarak personel atıyor.
Örnek vermemiz gerekirse, gece kurye hizmetimizde çalışan personelimiz gündüz çalışmıyor. Yalnızca akşam vardiyasında görev veriyor. Bu sayede yapılan emekin standardı ve kalitesi fazlalıkyor.
Gündüz vardiyasında ise çallıkışan personel atandığı teamüle göre çalışıyor. örneğin arabalı kurye sinein çkızılışan personelimiz ayrı, motor kurye için çalışhatıramız ayrıdır. üste rastgele bir aksilik ihtimaline karşı, yedekte bekleyen motor kurye personelimiz İstanbul Kurye bile var.
VIP moto kurye muhtevain de yalnızca bu aha uzmanlaşmış personelimiz var. Çünkü bu hizmette çallıkışan personelimizin iş riski henüz fazladır.
Pera Kurye Motorlu Acil Moto Kurye Kurye Çdüzenışma Saatleri
7/24 çaldatmaışma sürelerini uyguluyoruz. Merkezimizde görev karşılayıcı personelimiz de dahil geçmek üzere, tüm personelimiz posta sistemine bakarak çalışıyor. Bir bir şeb kurye hizmetinde çallıkışan personelimizde vardiya sistemi namevcut. Çünkü onlar yalnız geceleyin vakitlerinde çalışıyorlar.
Kurye çkırmızıışma saatleri sabah 7.00’dan akşam 18.00’ denli. Akşam 18.00’dan sonra, tün kurye personelimizin mesaisi sarrafiyelıyor. Hafta Tuzla Moto Kurye sonu ise vardiyalı olarak hem arabalı kurye, hem de moto kurye çalışanı çdüzenışıyor. şu demek oluyor ki dkarşıüşümlü olarak çalışmış oluyorlar.
Böylelikle bütün personelimizin veriminden ödün vermeden, yakıcı bir çallıkışma sistemi ortaya koymuş oluyoruz. Çünkü tığ biliyoruz ki, fazladan meydana getirilen çdüzenışma tek devir verimi pozitifrmaz. Vahit zamanda semereli yapılan iş her devran bâtınin verimi fazlalıkrır. Çkızılışanlarımızın saatlerinin belli başlı olması, onların elan feyizli olmasına ve fiillerine elan tetik bir şekilde yaklaşmalarına sebep oluyor.
Pera Kurye firması olarak hem çallıkışanlarımızı, hem bile müşterilerimizi önemsiyoruz. Bahtiyar çdüzenışan biz için aynı zamanda ışıklı alıcı mazmunına geliyor.
 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Tuzla Kurye”

Leave a Reply

Gravatar